Kolekcja mebli kuchennych

Zobacz więcej

Produkcja krzeseł

Krzesła

Poznaj naszą
ofertę

Antom | Krzesła

Krzesła
najwyższej klasy

Długie godziny spędzane bez ruchu i w pozycji siedzącej są sporym obciążeniem dla organizmu. Dlatego też, jeśli zależy Państwu na stworzeniu w swojej firmie zdrowych i wygodnych miejsc pracy, to konieczne jest wyposażenie ich w odpowiedniej jakości fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, a nawet kanapy i zestawy recepcyjne. Dzięki temu zapewnicie Państwo swoim podwładnym wysoki komfort pracy oraz zadbacie o ich dobre samopoczucie.

Niejednokrotnie to właśnie źle dobrane fotele i krzesła biurowe są odpowiedzialne za przewlekłe bóle pleców, głowy oraz nóg. Taki dyskomfort z pewnością źle wpływa na jakość i tempo wykonywania obowiązków, dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na zdrowe i wygodne fotele biurowe. Inwestując w wygodne stanowiska pracy, inwestujecie Państwo także w swoich pracowników. Dlatego też warto stworzyć im idealne warunki pracy, pozwalające zdrowo pracować przy biurku.

Zapraszamy !

FOTELE
OBROTOWE

KRZESŁA
KONFERENCYJNE

FOTELE OBROTOWE

Praca w biurze związana jest ze stałym zajmowaniem pozycji siedzącej, dlatego też bardzo istotne jest wyposażenie stanowiska pracy w wygodny i zdrowy fotel obrotowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wśród proponowanych foteli. Przede wszystkim polecamy nowoczesne fotele obrotowe, które zapewniają swobodę ruchów, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej postawy ciała. U nas znajdziecie Państwo nowoczesne fotele obrotowe, które wyposażone są w specjalne systemy i mechanizmy, pozwalające dopasować oparcie i siedzisko do indywidualnych potrzeb osoby siedzącej. Oprócz tego oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości tworzyw i materiałów, wśród których znajduje się klasyczna tapicerka oraz nowoczesna siatka na oparcia. Dzięki temu dopasujecie Państwo oferowane fotele do kolorystycznej aranżacji wnętrza swojego biura oraz mebli.

KRZESŁA KONFERENCYJNE

Sala konferencyjna nie musi być już monotonna. Proponujemy Państwu szeroki wybór krzeseł konferencyjnych, które swoim kształtem i stylistyką nawiązują do różnych nurtów w meblarstwie. Oprócz klasycznych krzeseł, przedstawiamy nowoczesne wzornictwo, które pozwoli Państwu stworzyć przyjemną atmosferę podczas każdego spotkania i konferencji. Do naszych krzeseł konferencyjnych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Wśród nich znajdziecie Państwo wysokiej klasy tkaniny obiciowe, jak również stelaże wykonane z metalu, drewna lub innego materiału. Oferowane przez nas krzesła konferencyjne są wynikiem wykorzystania nowoczesnych konstrukcji i technologii, które zapewniają jeszcze większą wygodę podczas długotrwałego siedzenia. Będą one także doskonale komponować się z każdą aranżacją sali konferencyjnej.

 

KANAPY I ZESTAWY RECEPCYJNE

KANAPY I ZESTAWY RECEPCYJNE

Recepcja to miejsce reprezentacyjne, a w związku z tym musi zostać urządzone w wyjątkowo elegancki sposób. Oprócz tego recepcja jest także miejscem, gdzie wiele Klientów oczekuje na spotkanie. Dlatego też kanapy i zestawy recepcyjne muszą być wyjątkowo wygodne, a przede wszystkim praktyczne. Wśród nich koniecznie muszą się znaleźć fotele, kanapy, sofy albo siedziska. Różnorodność naszej oferty z pewnością pozwoli Państwu wybrać odpowiednie meble do własnej recepcji. Posiadamy zestawy nowoczesne i klasyczne, a każde z nich wyróżnia elegancja i dobry smak. Dodatkowo w każdym z nich można zastosować różne tkaniny i materiały wykończeniowe, dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Ciekawe, a czasami nawet odważne połączenia, z pewnością będą stanowić idealne dopełnienie każdego recepcyjnego wnętrza.